444 грн.
| Размеры | 12*12*8 см |
| Цвет | чорний, бордо, серый, хаки |
| Материал | кожзам, Китай |
489 грн.
| Размеры | 22*15*10 см |
| Цвет | всі кольори в наявності |
| Материал | кожзам, Китай |
467 грн.
| Размеры | 21*14 см |
| Цвет | чорний, сірий, хаки беж, білий |
| Материал | кожзам, Китай |
467 грн.
| Размеры | 21*14*8 см |
| Цвет | чорний, сірий, хаки беж, білий |
| Материал | кожзам, гарної якості |
467 грн.
| Размеры | 22*14 |
| Цвет | чорний, сірий, хакі, св. беж, білий |
| Материал | кожзам, Китай |
467 грн.
| Размеры | 23*18*8 см |
| Цвет | черный, серый, хаки, беж белый |
| Материал | кожзам, Китай |















